CASMARA | Įžymioji alginatinė veido kaukė

Visi nori gražios, stangrios, tolygios, sveikai švytinčios odos. Be to, kad kiekvieną dieną odą svarbu tinkamai valyti, tonizuoti, drėkinti bei maitinti, ne ką mažiau svarbu palepinti SPA procedūromis. Geriausia – nors kartą per savaitę. Nustebsite, tačiau, kad palepintume odą tikrai nereikia kiekvieną savaitę lankytis pas grožio specialistus! Viskas ko Jums reikės telpa Casmara alginatinės veido kaukės pakuotėje. Kam teko išbandyti, neabejojame, kad pamilote šią priemonę iš pirmo karto. Dabar turime dar ir džiugią žinią – šios kaukės atsinaujino! Vienos pakuotės pakaks ne vienam, o dviem kartams.

 

Kuo gi ypatingos šios kaukės?

  • Tai vienintelės veido kaukės kurių poveikis matomas IŠ KARTO!
  • Išmanioji drėkinimo formulė sudrėkins odą po pirmos procedūros ir neleis jai išsausėti.
  • Kaukė pasižymi trigubo stangrinimo efektu (mažina smulkias ir gilias raukšles, stangrina odą).
  • Odos vėsinimu. Taip oda yra atgaivinama, sutraukiamos poros ir aktyvieji ingredientai „užrakinami“ giliuosiuose odos sluoksniuose.
  • Saugo odą ir ją stiprina.

Casmara alginatinė kaukė yra pirmoji ir vienintelė originali alginatinė veido kaukė, kuri suteiks nepakartojamą , iš karto matomą bei jaučiamą rezultatą.

Viskas ko jums reikia tai tik išsirinktimą reikiamą veido kaukę pagal norimą rezultatą.

Kaip atlikti procedūrą?

1. Žingsnis

Švariai nuvalykite veido odą, kad neliktų jokių makiažo pėdsakų. Tam mes rekomenduojame veido odos prausiklį Casmara Cleanser 3 in 1 Deep Cleansing CASA00002R.

 

2. Žingsnis

Norint geriausio efekto, rekomenduojama atlikti odos šveitimą. Tam puikiai tiks itin švelnus, bet labai efektyvus trejopo poveikio veido odos šveitiklis Casmara Triactive Natural Peeling CASA90005R. Šveitiklį reikia tepti ant švarios odos, palaikyti 5 – 10 min, švelniai pamasažuoti odą ir nuplauti.

 

3. Žingsnis

Atidarykite pasirinktą veido kaukę. Dėžutėje rasite veido kremą. Dalį jo įmasažuokite į veido odą. Dėžutės dangtelyje sumaišykite pirmą ir antrą maišelius. Maišykite tol, kol masė taps tolygi. Tepkite masę ant veido odos ir leiskite veikti 15min. 

Nuimkite veido kaukę ir patepkite odą veido kremu kurį naudojote prieš procedūrą.

Dabar teliko džiaugtis švytinčia oda!

1 8