Apmokėjimas

Atsiskaityti už el. parduotuvėje užsakytas prekes labai paprasta. Tereikia pasirinkti vieną iš siūlomų apmokėjimų būdų:

1.  -  Ši sistema – tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Ja naudojantis Jums nereikės patiems formuoti pavedimo – tai už Jus padarys integruota sistema. Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į "Paysera" sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą . Jums tereikės pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, paspaudžiant ant banko logotipo ir būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums jau suformuotą sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo. Atsiskaityti per "Paysera" Jūs galite, jei esate nors vieno iš išvardytų bankų klientais: AB Swedbank bankas; AB SEB bankas; Luminor; AB Citadele bankas; UAB „Medicinos bankas; Revolut; AB Šiaulių bankas. Atsiskaityti galima bet kuria mokėjimo kortele: VISA, Visa Electron, MasterCard ar Maestro. Taip pat Jūsų patogumui apmokėti užsakymą galima: MAXIMA kasose; Lietuvos pašto ir "Paypost" skyriuose; „Perlas“ terminaluose; Paprastu pervedimu arba grynaisiais banke

 

2.  - Naudodamiesi „PayPal“ jūs galėsite apsipirkti mūsų internetinėje parduotuvėje  neatskleisdami savo asmeninės ir finansinės informacijos bei greičiau apmokėti už prekes – jums tereikės įvesti savo elektroninio pašto adresą, registruotą „PayPal“ sistemoje bei slaptažodį ir pinigai bus išsiųsti.

Pinigų gavėjas: info@intermedus.lt

 

3. Paprastas bankinis pavedimas nurodytais rekvizitais - Pasirinkus šį mokėjimo būdą, apmokėjimą žemiau nurodytais rekvizitais galėsite padaryti prisijungę prie savo banko elektroninės sistemos arba bet kuriame banko ar pašto skyriuje. Sumokėjus už prekes pavedimu, užsakymo būsena į „Apmokėtas“ pasikeičia ne iš karto, nes gauti mokėjimai su užsakymais susiejami ne automatiškai. 

Gavėjas: MB Intermedus

A/s: LT817300010157404572

Pavedimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį

Turite klausimų? Parašykite mums: