BARBA ITALIANA | Vyriškų šukuosenų formavimas

Domas Staniulis - vyriškų kirpimų ir barzdos formavimo meistras – sako dažnai sulaukia klausimų iš vyrų: ką ir kaip tinkamai naudoti formuojant plaukus bei barzdą? Pateikiame išsamias meistro rekomendacijas.

KAIP PRIŽIŪRĖTI BARZDĄ?

Viskas yra paprasta – pradedame nuo švaros! Juk kasdien plauname galvą, todėl nereikėtų pamiršti plauti ir barzdos. Tam tinka „Barba Italiana“ barzdos šampūnas. Šis šampūnas neišsausina barzdos kaip dauguma, todėl tikrai patiks kiekvienam barzdočiui. 

Norėdami, kad barzda būtų švelni ir blizganti, naudokite barzdos aliejų. „Barba Italiana“ turi net kelis skirtingus barzdos aliejus: Romolo, Remo, Tiziano. Romolo ir Remo skiriasi savo kvapu, tačiau abu jie yra švelnūs. Juk aliejų tepame ant veido, o per aštrus kvapas gali erzinti. Tiziano ne tik maitina plauką, padaro jį švelniu ir suteikia subtilų blizgesį, bet ir skatina augimą! Šis „Barba Italiana“ barzdos plaukų aliejus yra sudarytas iš augalinių aliejų mišinio: vynuogių sėklų, palmių, avokado, argano bei vilnamedžio. Priemonė praturtinta taukmedžio sviestu ir vitaminu E, kurie intensyviai drėkina ir apsaugo barzdos plaukus bei suteikia jiems spindesio. Įpilkite šiek tiek aliejaus į delnus, sukamaisiais judesiais jį sušildykite ir paskirstykite. Tuomet ištepkite barzdą ir veido odą. Maitinti ir prižiūrėti reikia ne tik plauką, bet ir odą, kitaip ji gali pradėti sausėti ir pleiskanoti.

ŠUKUOSENOS FORMAVIMAS

Pompadour tipo šukuosenoms naudojame pomadą Barolo arba vašką. Priemonę gerai paskirstome delnuose, tuomet tolygiai paskirstome ant išdžiovintų plaukų. Prašukuojame tankiomis šukomis. Esant poreikiui galite užpurkšti plaukų lako Ribolla.

 

Slick back tipo šukuosenoms rekomenduoju naudoti gelį. „Barba Italiana“ turi kelis skirtingus gelius – Nero D’Avola, Primitivo, Amarone. Jie skiriasi fiksacijos stiprumu. Tolygiai paskirstome priemonę ant plaukų ir pagal norimą galutinį rezultatą prašukuojame. Priemonę galite naudoti ir ant sausų ir ant šlapių plaukų.


1 8