SAPHIRA | Mineralais praturtintos priemonės plaukams

Ar kada susimąstėte, kiek skirtingų mineralų reikia Jūsų plaukų sveikatai ir grožiui? Mineralai yra būtina statybinė medžiaga viso kūno ir ypač galvos odos ląstelėms. Jų trūkumas gali sukelti rimtas plaukų ar galvos odos problemas. Tam, kad apsaugotume savo plaukus ir geriausiai pasinaudotume naudingosiomis mineralų savybėmis, turime su jomis susipažinti. 

PLAUKŲ SLINKIMAS

Greitai ir lengvai augantys, vešlūs plaukai, yra kiekvienos moters siekiamybė. Deja, dažnai dėl plaukus veikiančio žalingo aplinkos poveikio, jie ne tik, kad sunkiai auga, bet dar ir ima slinkti ar lūžinėti. Bromas padeda nuraminti nervų sistemą ir kovoti su stresiniais aplinkos faktoriais, kurie lėtina plaukų augimą. Apsaugoti plaukus nuo išplonėjimo taip pat padeda silicis ir cinkas, kurie ne tik pristabdo slinkimą, bet yra būtini ir naujų, sveikų plaukų augimui. 

GALVOS ODOS BŪKLĖ

Norint džiaugtis pastebimai pagerėjusiais plaukų augimo rezultatais, būtina tinkamai pasirūpinti galvos odos būkle. Stroncis sumažina jutiminį odos ir plaukų sudirgimą. Reikšmingi mineralai, efektyviai stiprinantys ir atgaivinantys galvos odos struktūrą yra fluoras, bromas ir varis. Varis ne tik rūpinasi oda, bet ir apsaugo plaukus nuo priešlaikinio žilimo. Su šiais mineralais, atsakingais už odos sveikatą, puikiai sąveikauja ir chromas bei natrio karbonatas, subalansuojantys ir palaikantys tinkamą galvos odos pH ir taip neleidžiantys jos išsausinti. 

GREITAS PLAUKŲ AUGIMAS

Tam, kad plaukai intensyviai ir sparčiai augtų reikia stiprinti jų folikulus, kurie atsakingi už naujų plaukų augimą. Būtent šiomis funkcijomis pasižymi magnis, chlorinas ir nikelis, subalansuojantys plaukų folikulus ir gerinantys jų metabolizmą. Kasdieniam plaukų augimui sužadinti reikalingi mineralai yra selenas, kalcis ir geležis. Šį trejetuką papildo kobaltas, fosforas bei manganas, kurie dar ir rūpinasi puikia plaukų išvaizda. Prie jų veiksmingai prisideda jodas, palaikantis plaukų augimui reikiamą drėgmę bei kalis maitinantis juos iš vidaus, o vanadis suteikia taip reikalingos plaukų apimties.

PLAUKŲ APSAUGA

Kai jau pasirūpinome plaukų augimui reikalingomis medžiagomis, turime sudaryti ir palaikyti apsauginį barjerą, kovojantį su netinkamais aplinkos veiksniais. Sieros mineralas ne tik užtikrina stiprią apsaugą, bet ir suteikia plaukams glotnumo ir spindesio. Na, o unikaliomis valomosiomis savybėmis pasižymi natris, purvas ir molibdenas, kurie švelniai detoksikuoja galvos odą bei plaukus. Visus šiuos mineralus tinkamai įsisavinti padeda boras

PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

Kai jau žinome, kokie svarbūs mineralai yra mūsų plaukams, belieka pasirūpinti tinkamomis plaukų priežiūros priemonėmis, kuriose nestigtų šių naudingųjų medžiagų. Saphira plaukų priežiūros produktai praturtinti visais 26 plaukams būtiniausiais mineralais, išgaunamais žemiausiame taške žemėje. Tai yra vienas naudingiausių ir geriausių pasirinkimų norint atstatyti plaukų ir galvos odos gyvybingumą bei pasiekti maksimalių plaukų priežiūros rezultatų. Lepinkite savo plaukus ir didžiuokitės jais! 

1 8